-Ile można czekać-mówię do siebie-No na reszcie-. Powoli ruszam kiedy z prawej strony drogę zajeżdża mi jakiś samochód. Wysiadam z auta
-Jak jeździsz?!-prawię wykrzykuje
-Ja to ty mi zajechałaś drogę-odpowiada chłopak, przystojny chłopak
-Miałam pierwszeństwo
-Tak?, ciekawe gdzie
Podchodzę do drogowskazu, ciągnąc go za rękę
-Tu pacanie-pokazuje mu palcem
-Dobra, uspokój się i choć zejdziemy z drogi bo stoimy na środku-zauważył słusznie ale to nie zmienia faktu ze jest debilem
-Ooo ktoś tu milszy się zrobił
-W przeciwieństwie do niektórych, jestem Zayn a ty?
-Nie musisz znać mojego imienia-odpowiedziałam
-Nie złość się już, może skoczymy na kawę?-spytał
-Przykro mi nie umawiam się ze sławnymi ludźmi którzy prawie powodują wypadek samochodowy. Pa-powiedziałam po czym wsiadłam do samochodu i odjechałam
*Oczami Zayna*
-Wróciłem!!-krzyknąłem wchodząc do domu
-Co tak długo, gdzie moje żelki?-spytał Niall (a któż by inny :) )
-W samochodzie ale...-nie dokończyłem bo wyszedł
Do salonu przyszli Harry i Louis
-A gdzie Liam?-spytałem
-Pojechał do Sophii-odpowiedział Lou
-Zayn!-usłyszałem Nialla
-Oho zauważył-powiedziałem
-Co zauważył?-spytał Harry
Nie odpowiedziałem tylko wyszedłem na dwór
-Zo się stało z twoim autem-spytał Niall
-Nic poważnego-odpowiedziałem obojętnie-to tylko parę rys wystarczy pojechać do lakiernika-dodałem
-Ładna?-spytał chyba Harry
-Co?
-Dziewczyna, czy była ładna-wyjaśnił
-Ideał
-Umówiłeś się z nią?-spytał Louis
-Nie, nie znam też jej imienia
-Nie spytałeś?
-Powiedziała że nie muszę znać jej imienia i że nie umawia się ze sławnymi ludźmi
-To kiepsko stary, naprawdę kiepsko-powiedział Lou
-Dzięki pocieszyłeś mnie
*Oczami Natalki*
-To co idziesz ze mną, czy nie-spytał Olly
-Jak chcesz mi to obojętnie
-To zbieraj sie nie będziesz siedzieć sama
-Nie przesadzaj w końcu nie tylko ty jesteś moim przyjacielem
-Ale za to tylko ja wiem wszystko i przez przypadek mogę ujawnić pewne informacje-uśmiechnął się głupio
-Pamiętaj że to działa w obie strony-odgryzłam się
-Nie zrobiła być tego
-A chcesz się przekonać, popatrz na tym zdjęciu wyglądasz tak słodko jak obściskujesz się z jakąś laską z poprzedniej imprezy-mówie patrząc w telefon
-Dobra wygrałaś, a teraz idź się przebież, tylko szybko
Uśmiecham się triumfalnie po czym ide do pokoju, przebieram sie szybko w czerwone rurki i czarną bluzkę z białymi skrzydłami na grubych ramiączkach i wróciłam do Ollyego
-To co jedziemy stworzyć nowe plotki w mediach że Olly Murs po raz kolejny pojawia sie z tajemniczą dziewczyną-powiedziałam i zaczęłam się śmiać
-Z seksowną tajemniczą dziewczyną-poruszył brwiami
-Nie podlizuj się, przecież wiesz że nie umawiam się z gwiazdami-powiedziałam i dźgnęłam go w bok po czym znowu zaczęłam się śmiać a Olly do mnie dołączył -o właśnie, zapomniałam ci powiedzieć co się dzisiaj stało
-Opowiesz mi po drodze, a teraz chodź bo się spóźnimy
W samochodzie opowiedziałam mu wszystko co się zdarzyło
-No to nie źle-powiedział po i zaczął się śmiać
-A wiesz co w tym wszystkim jest najgorsze?
-No co?
-Że on mi się podoba
Pojazd zatrzymał się, wysiedliśmy. Olly rozdał pare autografów, pozowaliśmy do kilku zdjęć po czym weszliśmy do środka.
--------------------------------------------------
Koniec części 1 następna część za tydzień :) Proszę o komentarze nawet anonimowe
Autorka: Ola :*
Cześć, słoneczko!
OdpowiedzUsuńChciałam zaprosić Cię na mojego bloga, który mam wielką nadzieję, że Ci się spodoba!:)
Liczę, że spodoba Ci się i mam nadzieję, że zostawisz po sobie jakiś szczery komentarz:) http://lastbreath-fanfiction.blogspot.com/ x
Świat nielegalnych wyścigów samochodowych nie jest bezpieczny, szczególnie dla dwóch młodych wampirzyc obdarzonych niezwykłymi mocami. Opowieść pełna zwrotów akcji, szybkich pojazdów, niebezpiecznych mężczyzn płomiennych uczuć i nadnaturalnych istot.
OdpowiedzUsuńJeśli chcesz poznać inny wymiar, w jakim żyją Evelyn i Sandra zapraszamy na bloga: http://powers-of-elementals.blogspot.com
Zwiastun : https://www.youtube.com/watch?v=8Qit66D7t9A